Startujemy! :)

Wreszcie, po roku pracy w wolnych chwilach, między kolejnymi premierami, dostawami, obsługą klientów hurtowych i detalicznych oraz ogrywaniem najnowszych gier (w końcu trzeba mieć coś z życia:) udało się postawić stronę sklepu. Uff!

Były chwile zwątpienia, kiedy strona ładowała się 10 sekund i dłużej, kiedy kod się sypał. Były chwile rozpaczy, kiedy serwer padł i nie było kopii zapasowej strony (ale jednak się znalazła ;), kiedy… No, nieważne, nie ma co narzekać – w końcu jest!

Przez cały ten okres przyświecał nam jeden cel – zrobić taki sklep internetowy, w jakim sami chcielibyśmy kupować gry. Przejrzysty, funkcjonalny, miły dla oka, czytelny, nowoczesny. Sklep, w który nie pracują bezimienni, sztywni pracownicy-roboty. My też jesteśmy graczami, rozumiemy Wasze potrzeby. Rozumiemy, że przygotowanie edycji kolekcjonerskiej gry czy konsoli to nie jest wrzucenie ich w foliopak. Rozumiemy, że niemiecka okładka to nie jest „drobny szczegół” nie warty wzmianki. Rozumiemy, że gra fabrycznie nowa, to nie jest gra „rozpakowana, raz w czytniku”.

Teraz kiedy wszystko skończone… Wróć! Serwis nadal potrzebuje tweaków, w dalszym ciągu szukamy najbardziej efektywnego układu treści na poszczególnych stronach, wrzucone jest dopiero jakieś 30% asortymentu (jest to proces czasochłonny, chcemy, aby gry były dobrze opisane i przedstawiały je rzeczywiste zdjęcia; swoją drogą, te piękne fotografie są autorstwa naszej Moniki, wielki szacunek! Fotki te widywaliśmy już w konkurencyjnych sklepach – chyba czas na znak wodny)… W każdym razie chcieliśmy już ruszyć, więc prosimy o wyrozumiałość, wytknięcie błędów, pomysły – chcemy aby był to ulubiony sklep www każdego gracza.

Dziękuję Kalinie, Pawlikowi i Konradowi za wspólna pracę nad stroną, jedziemy dalej!

Dziękujemy za zaufanie dziesiątkom tysięcy naszych dotychczasowych klientów z różnych serwisów, polskich i zagranicznych oraz klientom sklepu stacjonarnego w C.H. Land w Warszawie i zachęcamy do kupowania tutaj – na tej stronie 🙂

pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy!

PS. pomysły i błędy możecie zgłaszać niżej.

Dodaj komentarz