Program lojalnościowy sklepu Perfect blue

Cebuliony to punkty lojalnościowe, które zbierasz w sklepie internetowym perfectblue.pl, pozwalające obniżyć cenę produktów w koszyku (z wyjątkiem kodów wysyłanych automatycznie – perfectblue.pl jest w tym wypadku pośrednikiem w dystrybucji).

Cebuliony dostaniesz za produkt, który kupisz w perfectblue.pl. Liczba cebulionów aktualnie przypisana do danego produktu podana jest na jego stronie. Doładować konto cebulionami możesz również realizując voucher, który od nas dostałeś.

Moje konto -> Kokpit.

Sprawdzisz tam liczbę punktów, które możesz aktualnie wykorzystać

10 cebulionów = 1zł

Przybliżona wartość cebulionów w złotówkach podana jest na karcie produktu.

Klikaj myszkiem przyjacielu:

Moje konto -> Kokpit -> Użyj vouchera na cebuliony

Np. biorąc udział w jednym z organizowanych przez nas konkursów.

Też tak uważamy, dlatego wprowadziliśmy Poziomy Użytkowników. Swój aktualny poziom możesz sprawdzić np. w:

Moje Konto -> Kokpit

Każdy

Nie, Poziom Użytkownika jest obliczany na podstawie wszystkich punktów jakie kiedykolwiek zebrałeś 🙂

Każdy kolejny level (początkowo zwiększany co 100 kolejnych zdobytych punktów) zwiększa nieznacznie przelicznik Cebulionów, które możesz otrzymać za produkt. Innymi słowy – im więcej kupujesz i im większy masz Poziom Użytkownika, tym więcej Cebulionów dostajesz za zakupiony produkt.

Nic nie musisz robić przyjacielu. Ilość Cebulionów za wszystkie produkty na stronie, została przeliczona uwzględniając Twój nowy Poziom Użytkownika.

Możesz wykorzystać tyle cebulionów, ile uważasz za stosowne, z tym że nie więcej niż 99% wartości zamówienia, czyli jeśli produkt kosztuje 100 zł, to możesz obniżyć jego cenę maksymalnie o 99 zł i zapłacisz 1 zł. Pozostałe cebuliony, które nadal posiadasz, będą dalej do Twojej dyspozycji.

Gdy zamówienie osiągnie status: Zrealizowane, tj. w dniu w którym nadaliśmy Twoje zamówienie (najczęściej tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu wpłynięcia wpłaty).

Nie wcześniej niż w momencie, w którym zapłacisz za paczkę kurierowi, najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od momentu zapłaty.

Odejmiemy z Twojego salda adekwatną liczbę punktów. Jeśli nie masz punktów, to Twój bilans będzie ujemny. Nadużycia mogą prowadzić do wykluczenia z programu i utraty konta w sklepie.

Użytkownicy, którzy będą łamać regulamin i próbować wyłudzić Cebuliony, np.

  • poprzez składanie dużej ilości zamówień, wykorzystywanie przyznanych punktów, a następnie zwracanie produktów, których użyli do pozyskania Cebulionów
  • mają ujemny bilans punktów i założyli nowe konta, aby bilans znowu był zerowy

Tacy użytkownicy będą wykluczani z programu lojalnościowego, a ich konta (i ewentualne kolejne), mogą zostać skasowane.

Jest to raczej mało prawdopodobne i może być wynikiem np.:

  • błędu systemu, który naliczył Ci zbyt dużą, nieprzysługującą Ci ilość Cebulionów. Wtedy Cebuliony, które Ci się nie należą zostaną ręcznie odjęte.
  • zwrotu zamówionego towaru