Ranking Najlepszych Gier na Nintendo Switch w 2024 roku – Przewodnik PerfectBlue.pl

top 10 najlepszych gier na konsole nintendo switch

Tworząc listę najlepszych gier wszechczasów na Nintendo Switch, skupiamy się na tych tytułach, które zdefiniowały platformę, oferując niezapomniane wrażenia, innowacyjność i przede wszystkim doskonałą rozgrywkę. Poniżej znajdziesz wybór gier, które zdobyły uznanie krytyków i graczy, stając się klasykami na Switcha, wraz ze średnią oceną z recenzji z portalu Metacritics. Kliknij w tytuł, aby obejrzeć stronę gry w naszym sklepie:

  1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (97/100) – Odkryj Hyrule jak nigdy dotąd w tej otwartej przygodzie. Rozwiązuj zagadki, walcz z potężnymi przeciwnikami i odkrywaj sekrety.
  2. Super Mario Odyssey (97/100) – Mario wyrusza w podróż dookoła świata, by uratować Księżniczkę Peach. Wykorzystaj czapkę Cappy do eksploracji nowych krain i pokonania Bowsera.
  3. Mario Kart 8 Deluxe (92/100) – Weź udział w szalonych wyścigach z bohaterami Nintendo. Graj solo lub rywalizuj w trybie online i lokalnym multiplayerze.
  4. Animal Crossing: New Horizons (90/100) – Stwórz własną wyspę marzeń i zarządzaj nią. Interakcje z mieszkańcami i personalizacja otoczenia nigdy nie były tak przyjemne.
  5. Super Smash Bros. Ultimate (93/100) – Największa batalia postaci z uniwersum Nintendo i nie tylko. Graj lokalnie lub online, rywalizując z innymi.
  6. Metroid Prime (94/100) – Ponownie wciel się w Samus Aran i odkryj tajemnice wszechświata Metroid. Intensywne strzelaniny i eksploracja w przepięknym 3D.
  7. Fire Emblem: Three Houses (89/100) – Taktowne bitwy i głęboka narracja. Wybierz swój dom i kieruj losami swoich studentów na polu bitwy.
  8. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (96/100) – Kontynuacja epickiej przygody Linka. Nowe moce i większy świat do eksploracji gwarantują godziny niezapomnianej rozrywki.
  9. Super Mario Bros. Wonder (92/100) – Odkryj nowe poziomy i wyzwania w tej klasycznej platformówce. Mario i Luigi ponownie na ratunek.
  10. Luigi’s Mansion 3 (86/100) – Luigi musi uratować swoich przyjaciół z nawiedzonego hotelu. Użyj odkurzacza-łapacz duchów do walki z upiornymi mieszkańcami.

Te tytuły nie tylko zapewniły niezliczone godziny zabawy dla graczy na całym świecie, ale także zdefiniowały konsolę Nintendo Switch jako dom dla zarówno wysokobudżetowych produkcji, jak i indie.

Dodaj komentarz