10 najlepszych gier dla 2. graczy na jednej konsoli Nintendo Switch

top 10 najlepszych gier dla 2 graczy na nntendo switch

Nintendo Switch to konsola, która oferuje mnóstwo możliwości spędzenia wspólnego czasu. Oto nasza lista 10 najlepszych gier dla dwóch graczy, które sprawią, że każdy wieczór stanie się niezapomnianą przygodą. Dla waszej wygody dodajemy oceny z serwisu Metacritics (średnia ocen z recenzji), a po kliknięciu w dany tytuł przeniesiecie się do strony produktu w sklepie. Zaczynamy:

1. Mario Kart 8 Deluxe

Pędźcie przez ekscytujące trasy w tej niezwykle popularnej grze wyścigowej. Zawiera wszystkie torów i postaci z poprzednich edycji, a także nowości. Ocena Metacritic: 92/100.

2. Overcooked! All You Can Eat!

Podejmijcie wyzwanie w kuchni pełnej chaosu i zabawy. Wymaga doskonałej współpracy i szybkich decyzji. Doskonała na wieczory pełne śmiechu. Ocena Metacritic: 84/100.

3. Super Smash Bros. Ultimate

Ta bijatyka jest prawdziwym testem umiejętności i refleksu. Do wyboru macie ogromną liczbę postaci i aren. Ocena Metacritic: 93/100.

4. Luigi’s Mansion 3

Wyruszcie na polowanie na duchy w towarzystwie Luigi. Rozwiązywanie zagadek i walka z duchami jeszcze nigdy nie była tak zabawna. Ocena Metacritic: 86/100.

5. Rayman Legends

Ta platformówka wyróżnia się piękną grafiką i płynną animacją. Zabawa dla graczy w każdym wieku, z mnóstwem poziomów do przejścia. Ocena Metacritic: 87/100.

6. Super Mario Bros. Wonder

Powrót klasyki w nowej odsłonie. Przejmijcie kontrolę nad Mario, Luigim i przyjaciółmi w tej platformówce pełnej wyzwań. Ocena Metacritic: 92/100.

7. Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Dajcie się porwać rytmowi dżungli w tej klasycznej platformówce. Znakomita zabawa i wyzwania, które trzeba pokonać wspólnie. Ocena Metacritic: 86/100.

8. Diablo III: Eternal Collection

Wejdźcie do świata pełnego demonów i magii. Gra akcji RPG, która oferuje godziny wspólnej rozgrywki. Ocena Metacritic: 88/100.

9. Unravel Two

Ta przygodowa gra platformowa jest metaforą więzi między dwoma osobami. Wymaga współpracy i rozwiązywania zagadek. Piękna i poruszająca. Ocena Metacritic: 81/100.

10. Gry LEGO na Nintendo Switch

Różnorodne tytuły gier LEGO oferują zabawę na wiele godzin. Od “LEGO Harry Potter” po “LEGO The SKywalker Saga” – każda gra to świetna zabawa dla dwojga. Oceny Metacritic: Różne.

W PerfectBlue.pl wiemy, że wspólna rozgrywka to doskonały sposób na spędzenie czasu. Te gry to nasze rekomendacje dla par, rodzin i przyjaciół, które gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia.

Dodaj komentarz